Je možné použít PowerCube pro mikrovlnou troubu, která má velký odběr elektrického proudu?

PowerCube klade vysoký důraz na Vaši bezpečnost, proto se nemusíme bát použít zařízení i na připojení spotřebičů s velkým odběrem elektrického proudu. S PowerCube máme vždy jistotu, že vydrží zátěže do 16A. Kromě kvalitnější izolace, než je běžné u normálních zásuvek, je také PowerCube plně uzemněna a všechny zásuvky mají adaptovanou dětskou pojistku.

Kolik PowerCube lze kombinovat najednou?

PowerCube lze kombinovat teoreticky do nekonečna. Tak dlouho dokud zařízení,která se připojují nemají vetší odběr, než je uvedený na daných výrobcích. Nicméně Vám doporučujeme kombinovat dva produkty PowerCube.

Jaký význam mají různé barvy zástrček?

Pro jednoduchou orientaci produktovou řadou PowerCube představují jednotlivé barvy zástrček ojedinělý souběh funkcí. Při výběru se tak můžeme řídit oblíbenou barvou nebo požadavky na funkčnost.


Jak je možné, že PowerRemote nepotřebuje žádné baterie ?


Po stisknutí tlačítka se vytvoří kinetická energie, díky které vyšlete impuls do PowerCube Remote.

Co odlišuje PowerCube od jiných rozbočovačů, prodlužovacích kabelů?

První viditelnou odlišností je samozřejmě design, který se pojí ruku v ruce s kvalitním zpracováním, což oceníme hned při prvním kontaktu s PowerCube. Hlavní odlišností je samotná konstrukce PowerCube, která brání možné blokaci jednotlivých zásuvek při zapojení rozměrově nestandartních napájecích adaptérů (nabíječek). Od běžných prodlužovacích kabelů se PowerCube liší svojí univerzálností. Může být namontován kdekoliv, pomocí unikátního montážního docku. V neposlední řadě oceníme větší průměr připojovacího vodiče a odolnější vrstvu izolace, což má za následek vyšší životnost zařízení, ale i bezpečnost naší domácnosti či kanceláře.

Právě z těchto důvodu je PowerCube zcela unikátní.

Jak dlouho trvá nabíjení zařízení přes USB výstup?

PowerCube má vysoce výkonný USB port: to znamená, že doba nabíjení bude relativně kratší, než při nabíjení zařízení přes USB port v našem počítači nebo notebooku. Celkový proud je 2100 mA, které jsou rozdělovány mezi nabíjené zařízení dle potřeby.

Je něco co Vás o produktu zajímá a co by jste chtěli vědět?

Rádi Vám na Vaše dotazy odpovíme. Pro Vaše dotazy využijte prosím kontaktní formulář na stránce kontakt.